Головна

Ресторан

Бенкетний зал на 120 чоловік. Ідеальне місце для проведення весіль в кращих українських традиціях, а також ювілеїв, сімейних свят, корпоративів та ділових зустрічей. Смачна кухня, ретельне обслуговування, жива музика зробить свято незабутнім. Вас приємно здивують ціни і різноманітність страв!

Готель

У «Панській Хаті» Вас чекають комфортні номери, смачні страви, сауна, більярд, безкоштовний WI-FI і парковка. Все зроблено для того, щоб гості відчули затишок навіть на великій відстані від рідного дому. «Панська Хату» люблять за справжню українську гостинність і приємні ціни.

Про нас

Якщо Ви втомилися від міської метушні – завітайте до нас! Готельно-ресторанний комплекс «Панська хата» розташований на околиці міста Вінниця, в тихому районі, зовсім поруч з мальовничим озером, барвистими пейзажами, із справжнім теплим домашнім оточенням.

Комплекс «Панська хата» має у своєму складі: велику бенкетну залу, камінну залу, караоке залу, кафе-бар, готель, сауну, автосервіс. Барвисті пейзажі, цікавий інтер'єр і затишна атмосфера в справжньому українському стилі радо зустрінуть Вас.